Залізна машинка КТ5365 метал з міцним металевим корпусом, виконаним в яскравій кольоровій гамі, припаде до душі маленьким початківцям любителям автомобілів. Колекційна модель, представлена в оновленій лінійці з різним оформленням, дозволяє дитині зібрати всю свою колекцію. Машинка має коліщата що обертаються , фари, бічні дзеркала, дверці і навіть місткий відкидний кузов, в якому можна перевозити пупсиків або солдатиків. Ігри з машинками позитивно впливають на розвиток координації рухів, уяви, образного і логічного мислення. Пікап, виконаний в масштабі 1:46, декорований оригінальним малюнком на бічній частині, який робить дизайн більш виразним і незабутнім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Найменування різновиду | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴
