| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Напівобхват грудей | 46 см |
| Ширина плечей | 38 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 90% хлопок, 10% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Хакі |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴




