| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Напівобхват грудей | 40 см |
| Ширина плечей | 34 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% акрил, 25% хлопок, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Гольф |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




