| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-XL |
| Довжина виробу | 85 см |
| Напівобхват стегон | 38 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 60 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 85% хлопок, 15 лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴





