| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 15 см |
| Напівобхват грудей | 36 см |
| Ширина плечей | 29 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴




