| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-L |
| Довжина виробу | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 50 см |
| Напівобхват грудей | 56 см |
| Ширина плечей | 52 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 70% хлопок, 30% шерсть |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Акрил |
| Вид виробу | Светр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴




