| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | XXL-XXXL |
| Довжина виробу (верх) | 70 см |
| Довжина виробу (низ) | 75 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Напівобхват грудей | 58 см |
| Напівобхват пояса | 35 см |
| Ширина плечей | 48 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Шифон |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



