| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 114 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Напівобхват стегон | 64 см |
| Напівобхват грудей | 58 см |
| Напівобхват пояса | 61 см |
| Ширина плечей | 44 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 75% полиэстер, 25% вискоза |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴




