| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 107 см |
| Довжина рукава (см) | 63 см |
| Напівобхват стегон | 25 см |
| Напівобхват грудей | 32 см |
| Напівобхват пояса | 22 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 50% акрил, 50% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Електрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴




