| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 86 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Напівобхват стегон | 25 см |
| Напівобхват грудей | 34 см |
| Напівобхват пояса | 24 см |
| Ширина плечей | 32 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 60% акрил, 40% хлопок |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴





