| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 37 см |
| Напівобхват стегон | 49 см |
| Напівобхват пояса | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 8 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴




