| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу (верх) | 55 см |
| Довжина виробу (низ) | 27 см |
| Напівобхват стегон | 46 см |
| Напівобхват грудей | 41 см |
| Напівобхват пояса | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 10 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polkan |
| Міжнародний розмір | S |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Склад | 90% хлопок, 10% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴





