| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S/M |
| Довжина виробу | 38 см |
| Напівобхват стегон | 54 см |
| Напівобхват пояса | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 13 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Шорти |
| В комплект входить | Шорти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




