| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу (верх) | 60 см |
| Довжина виробу (низ) | 94 см |
| Довжина рукава (см) | 17 см |
| Напівобхват стегон | 42 см |
| Напівобхват грудей | 43 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Ширина плечей | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 72 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Міжнародний розмір | S |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Склад | 100% хлопок |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴




