| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | L-XXL |
| Довжина виробу | 95 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 70 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 46% бамбук, 46% полиамид, 8% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу: | Лосини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





