| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 93 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Напівобхват стегон | 46 см |
| Напівобхват грудей | 45 см |
| Напівобхват пояса | 42 см |
| Ширина плечей | 44 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







