| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | Oversize |
| Довжина виробу | 92 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Напівобхват грудей | 43 см |
| Напівобхват пояса | 41 см |
| Ширина плечей | 36 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 60% акрил, 25% шерсть, 10% полиамид, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴



