| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-L |
| Довжина виробу | 55 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Напівобхват грудей | 46 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 80% хлопок, 15% полиэстер, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Гольф |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




