| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 54 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Напівобхват грудей | 26 см |
| Ширина плечей | 25 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 60% акрил, 25% шерсть, 10% полиамид, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Акрил |
| Вид виробу | Водолазка |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴




