| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | One Size |
| Довжина виробу | 55 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Напівобхват грудей | 52 см |
| Ширина плечей | 40 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 65% полиамид, 25% полиэстер, 10% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Кофта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴




