| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | one size |
| Довжина виробу | 30 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 45 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴




