| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | 5XL-6XL |
| Довжина виробу | 70 см |
| Довжина рукава (см) | 44 см |
| Напівобхват грудей | 72 см |
| Ширина плечей | 78 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Французький трикотаж |
| Колір | Молочний |
| Вид толстовок | Світшот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




