| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 100 см |
| Напівобхват стегон | 38 см |
| Напівобхват грудей | 36 см |
| Напівобхват пояса | 37 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kulada |
| Склад | 60% акрил, 40% хлопок |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴




