| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-L |
| Довжина виробу | 44 см |
| Довжина рукава (см) | 56 см |
| Напівобхват грудей | 47 см |
| Ширина плечей | 38 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 80% хлопок, 18% полиэстер, 2% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Рожевий |
| Вид виробу | Кофта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴





