| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 56 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Напівобхват грудей | 38 см |
| Ширина плечей | 35 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% хлопок, 27% полиэстер, 3% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Бордовий |
| Вид виробу | Лонгслив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




