| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M |
| Довжина виробу (верх) | 69 см |
| Довжина виробу (низ) | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 23 см |
| Напівобхват стегон | 52 см |
| Напівобхват грудей | 52 см |
| Напівобхват пояса | 30 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 28 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aesta |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴





