| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Напівобхват грудей | 36 см |
| Ширина плечей | 35 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 75% хлопок, 25% акрил |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Бордовий |
| Вид виробу | Гольф |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




