| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 56 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Напівобхват грудей | 34 см |
| Ширина плечей | 60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 50% шерсть, 50% акрил |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Рожевий |
| Вид виробу | Гольф |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




