| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 48 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Напівобхват грудей | 37 см |
| Ширина плечей | 34 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 90% полиэстер, 10% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид виробу | Гольф |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




