| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 37 см |
| Напівобхват грудей | 38 см |
| Ширина плечей | 34 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% viskon, 5% lycra |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Бордовий |
| Вид виробу | Лонгслив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




