| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-L |
| Довжина виробу | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 18 см |
| Напівобхват грудей | 47 см |
| Ширина плечей | 45 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% хлопок, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴




