| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 103 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Напівобхват грудей | 47 см |
| Напівобхват пояса | 45 см |
| Ширина плечей | 42 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 75% полиэстер, 25% вискоза |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Шифон |
| Колір | Бірюзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




