| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу (верх) | 60 см |
| Довжина виробу (низ) | 93 см |
| Довжина рукава (см) | 48 см |
| Напівобхват стегон | 50 см |
| Напівобхват грудей | 56 см |
| Напівобхват пояса | 31 см |
| Ширина плечей | 67 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 67 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 80% хлопок, 18% полиэстер, 2% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴




