| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S/M |
| Довжина виробу | 96 см |
| Напівобхват стегон | 48 см |
| Напівобхват пояса | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 64 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% хлопок, 28% полиэстер, 2% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Пудровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴




