| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 115 см |
| Довжина рукава (см) | 56 см |
| Напівобхват грудей | 50 см |
| Напівобхват пояса | 29 см |
| Ширина плечей | 38 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 60% вискоза, 40% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Віскоза |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴




