| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S |
| Довжина виробу | 93 см |
| Напівобхват стегон | 48 см |
| Напівобхват пояса | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 66 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Міжнародний розмір | S |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Склад | 88% полиэстер,12% эластан |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴




