| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 52 см |
| Напівобхват грудей | 37 см |
| Ширина плечей | 34 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 60% хлопок, 38% полиэстер, 2% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Вид виробу | Майка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




