| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | L-XL |
| Довжина виробу | 104 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Напівобхват грудей | 51 см |
| Напівобхват пояса | 50 см |
| Ширина плечей | 43 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 75% полиэстер, 25% вискоза |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Шифон |
| Колір | Гірчичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴




