| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | Oversize |
| Довжина виробу | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Напівобхват грудей | 58 см |
| Ширина плечей | 58 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% хлопок, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





