| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-L |
| Довжина виробу | 90 см |
| Напівобхват стегон | 48 см |
| Напівобхват пояса | 40 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 80% хлопок, 20% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




