| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-L |
| Довжина виробу | 70 см |
| Напівобхват стегон | 48 см |
| Напівобхват грудей | 36 см |
| Напівобхват пояса | 25 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴




