| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | XS-S |
| Довжина виробу | 49 см |
| Напівобхват грудей | 39 см |
| Ширина плечей | 29 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% хлопок, 27% полиэстер, 3% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Майка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





