| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | XXL-4XL |
| Довжина виробу | 97 см |
| Напівобхват стегон | 41 см |
| Напівобхват пояса | 35 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 65 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% шерсть, 22% хлопок, 8% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





