| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | M-L |
| Довжина виробу | 98 см |
| Напівобхват стегон | 35 см |
| Напівобхват пояса | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 68 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 70% хлопок, 25% полиамид, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Сірий |
| Вид виробу: | Лосини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





