| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | L-XL |
| Довжина виробу | 97 см |
| Напівобхват стегон | 33 см |
| Напівобхват пояса | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 65 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шугуан |
| Склад | 40% wool, 35% cotton, 25% polyamide, 5% elastane |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу: | Лосини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴





