| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-L |
| Довжина виробу | 56 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Напівобхват грудей | 56 см |
| Ширина плечей | 66 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 85% полиэстер, 15% хлопок |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бордовий |
| Вид толстовок | Худі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴




