| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | L-XL |
| Довжина виробу | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 50 см |
| Напівобхват грудей | 50 см |
| Ширина плечей | 58 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 50% акрил, 50% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Бузковий |
| Вид виробу | Светр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴




