| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 83 см |
| Напівобхват стегон | 26 см |
| Напівобхват пояса | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 54,5% полиэстер, 41,8% нейлон, 3,7% спандекс, подкладка 95,5% полиэстер, 4,5% спандекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу: | Лосини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴






