| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | One Size |
| Довжина виробу | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Напівобхват грудей | 48 см |
| Ширина плечей | 38 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 41,5% шерсть, 18,8% кашемир, 28,2% тенсель, 11,5% акрил |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Сірий |
| Вид виробу | Светр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




