| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 52 см |
| Напівобхват грудей | 36 см |
| Ширина плечей | 29 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 100% акрил |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Кремовий |
| Вид виробу | Кофта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴





